BOOLEAN

nawigacja i komunikacja

Boolean – lider usług serwisowych w dziedzinie nawigacji i komunikacji morskiej. Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości usług, obejmujących zaopatrzenie w niezbędny sprzęt, jego uruchomienie, przeglądy oraz wszelki konieczny serwis. Główną działalnością firmy są naprawy systemów nawigacji i komunikacji na statkach handlowych. Priorytetem naszej spółki jest zadowolenie współpracujących z nami klientów. Jesteśmy w stanie przedstawić Państwu konkurencyjną ofertę, zarówno pod względem jakości jak i ceny. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani inżynierowie, którzy w branży morskiej działają z sukcesami już od kilkunastu lat. Jednak pomimo tego wieloletniego doświadczenia w dalszym ciągu kluczowy nacisk kładziemy na doskonalenie naszych umiejętności w dziedzinie systemów nawigacji i komunikacji morskiej.

 

Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu zapewniamy wsparcie techniczne w dowolnym momencie, informując przy tym na bieżąco o przebiegu zlecenia. W nagłych przypadkach jesteśmy w stanie udzielić Państwu pomocy również przez telefon. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie. Takie umiejscowienie umożliwia nam łatwe i szybkie dotarcie do portów Europy zachodniej, a także możliwość błyskawicznego dostępu do międzynarodowego lotniska w Berlinie, z którego możemy przemieścić się w dowolne miejsce na świecie. Naszym dużym atutem jest indywidualne podejście do klienta. Każde zlecenie rozpatrujemy odrębnie, w celu uzyskania maksymalnego zadowolenia wszystkich klientów. Dbamy o doskonałą organizację, terminowość, a także konkurencyjność cenową. Realizacja powierzonych nam zadań zawsze przebiega bardzo profesjonalnie, co w praktyce oznacza: szybko, sprawnie i fachowo.

PRODUKTY

OFERTA

Nasze doświadczenie obejmuje serwis wielu typów urządzeń: Począwszy od archaicznych żyrokompasów i radarów, a skończywszy na najbardziej wyrafinowanych systemów nawigacyjnych.


Nasza oferta dotyczy w szczególności:

 • Żyrokompasy
 • Systemy radarowe
 • Systemy Inmarsat
 • Systemy Fleet Broadband
 • Sprzęt komunikacji VHF
 • Systemy komunikacji MF/HF - Telex
 • Systemy SSAS
 • Systemy AIS
 • VDR/S-VDR
 • Autopiloty
 • Odbiorniki Navtex i map pogodowych

 

 

 

 

 

Boolean oprócz serwisu może pochwalić się również prężnie rozwijającym się działem projektu. Przez lata pracy w przemyśle morskim zebraliśmy ogromną ilość pomysłów, które z ogromnym zaangażowaniem są na bieżąco udoskonalane. Pozwala nam to projektować i konstruować własne urządzenia, które wielu naszych klientów wykorzystuje codziennie na statku. Urządzenia przez nas tworzone są łatwe w użyciu i niezawodne. Zanim wejdą na rynek i zostaną dopuszczone do obrotu przechodzą ogromną liczbę testów kończących się otrzymaniem niezbędnych certyfikatów. Świadomi oczekiwań stawianych przez klientów dokładamy najwyższej staranności w działaniach. Wybór firmy Boolean na głównego partnera oznacza dla Państwa:

 • Świadczenie usług na najwyższym poziomie.
 • Skuteczność i profesjonalizm przy zachowaniu konkurencyjnych cen.
 • Zaangażowanie w każde powierzone nam zlecenie.
 • Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

Nie boimy się wyzwań oraz stawiamy na nieustanny rozwój, co pozwoliło nam uzyskać solidną pozycję na rynku morskim na całym świecie. Jesteśmy bardzo wszechstronni i działamy na wielu płaszczyznach. Zadbamy o Państwa flotę z największą starannością i precyzją, wykonamy wszelkie niezbędne instalacje, serwis oraz rutynowe przeglądy. Bo jesteśmy profesjonalistami.

 

 

Najlepsza jakość usług / 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu.

PARTNERZY

KONTAKT

ADRES

Boolean Sp. z o.o.
Piramowicza 24A
71-157
Szczecin, POLAND
KONTAKT

Boolean sp. z.o.o
Tel / Fax :
+48 91 817 27 19
info@boolean.pl
RACHUNKI

PLN: 37 2490 0005 0000 4530 2005 2808
EUR: PL83 2490 0005 0000 4600 2545 5709
USD: PL88 2490 0005 0000 4600 1233 6078
SWIFT: ALBPPLPW Bank: Alior Bank
DANE REJESTRACYJNE

Boolean sp. z.o.o
KRS: 0000627887
VAT: PL8522622437
REGON: 364920543
Najlepsza jakość usług / 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu.

CERTYFIKATY

nawigacja i komunikacja